Skip to main content
+48 515 512 796     biuro@marinecover.pl

O nas

Nasza firma została założona przez naukowców i ekspertów z branży inżynierii, budownictwa i oceanologii - dziedzin mającym do czynienia z ekstremalnymi warunkami pogodowymi, którym stawia się bardzo wysokie wymagania. Polimoczniki ARTCOAT poznaliśmy i przetestowaliśmy poszukując materiału, który wytrzymałby warunki pracy na morzu w warunkach polarnych. Doświadczenie z tymi materiałami przerosło nasze oczekiwania. Marine Cover powstało, aby wspierać klientów z branży budowlanej i rynku morskiego w zastosowaniu tej nowatorskiej technologii, a także aby dzielić się naszym doświadczeniem i wiedzą przy proponowaniu rozwiązań dopasowanych do indywidualnych potrzeb.

Misją Marine Cover jest wspieranie przemysłu morskiego i budowlanego poprzez świadczenie usług pokrywania powłokami polimocznikowymi.

Opis usługi

Prowadzimy usługę pokrycia materiałem o kosmicznych właściwościach. Został on stworzony na potrzeby wież wiertniczych, ale skutecznie sprawdza się w budownictwie, branży okrętowej i offshore. Ma 20 lat gwarancji. Schnie w 15 sekund. Zapewnia idealne zabezpieczenie przed wodą i czynnikami środowiska. Jest niezwykle odporny. I ekologiczny!  

Naszym zdaniem polimoczniki są bardzo atrakcyjnym materiałem i odpowiedzią na marzenia inżyniera budowlańca czy stoczniowca. Myślimy nieszablonowo, jesteśmy elastyczni, nie boimy się próbować. Mamy wszechstronne umiejętności, wiedzę i doświadczenie. Nie polecamy naszego rozwiązania klientom, u których się ono nie sprawdzi.

Zaufali nam