Skip to main content
+48 515 512 796     biuro@marinecover.pl

Dylatacje betonowe

Tam gdzie się pojawiają przerwy dylatacyjne pojawia się problem z ich szczelnością. Obecnie do uszczelniania dylatacji w konstrukcjach żelbetowych stosuje się elastyczne masy dylatacyjne. W budownictwie mieszkaniowym najczęściej wykorzystuje się masy na bazie silikonów, akryli i MS polimeru. Rozwiązania te jednak mają swoje wady. W krótkim czasie zaczynają przeciekać lub niszczyć się z uwagi na wpływ warunków środowiska.

Dzięki zastosowaniu naszego rozwiązania z pokryciem polimocznikiem, w krótkim czasie uzyskuje się szczelną ochronę dylatacji, której trwałość jest praktycznie nieograniczona. Polimoczniki są w 100% wodoszczelne. Nadają się do powlekania materiałów o różnych współczynnikach wydłużenia i chronią powierzchnię przed korozją środowiskową. Wytrzymują duże różnice temperatur, są odporne na czynniki mechaniczne i chemiczne. Doskonale przylegają do szerokiej gamy powierzchni. Co najważniejsze, są bezpieczne dla środowiska. 

Jednym słowem polimoczniki stosujesz raz na długi czas. Cieknące dylatacje nie są już problemem zarówno dla generalnego wykonawcy, jak i właściciela budynku.

Skontaktuj się z nami – nasze innowacyjne rozwiązanie likwiduje problem cieknącej dylatacji.

Folder o dylatacjach

Opis projektu

Lokalizacja: Gdańsk
Klient: PBGranit
Produkty: ART-7052 HE
Obszar pokrycia:
Data ukończenia: 2019